SHINY R-538

TOP 46 v kategórii Pečiatky

SHINY R-538

Na pečiatku sa vojde ĽUBOVOĽNÝ TEXT, linka, rámček i logo.    Neviete si pri výbere pečiatky poradiť? Kontaktujte nás a my pre Vás vyberieme najvhodnejšiu pečiatku. Uvedená...
24 €
Doporučená ponuka Pečiatková pohotovosť

Najlepšia ponuka

Na sklade • Viac variantov3,89 €50 neoverených recenziíĎalšie informácie

Značka

• Vyrobená na mieru funguje ok,ešte musím riadne otestovať
  • , zakúpené v Pečiatková pohotovosť

Veľmi kvalitné spracovanie pečiatky, aj keď podklady z našej strany neboli dodané v požadovanej kvalite. Farba zodpovedá objednávke, razia perfektne. Ak potrebujete expresne zohnať pečiatky vrelo odporúčam. Nebyť z mojej strany v zlej kvalite vloženej predlohy bolo by dodanie o dva dni skôr. Ochota spracovať návrh a rýchla komunikácia len pridali na hodnote obchodu.

Značka

Na pečiatku sa vojde ĽUBOVOĽNÝ TEXT, linka, rámček i logo.

Uvedená cena vrátane výroby štočku s ľubovoľným designom, textom,grafikou... Pred výrobou zasielame návrh ku schváleniu.

Pečiatky značky Shiny nezávislo testoval Strojírenský Zkušební Ústav, s.p. - pečiatky boli plne funkčné aj po 2 000 000 odtlačkoch.

Konečná cena, bez ďalších nezmyselných príplatkov.

• Vyrobená na mieru funguje ok,ešte musím riadne otestovať
  • , prevzaté z Heureka.cz